TASARIMUYGULAMALARWEB 2.0 ARAÇLARI

Voki Uygulaması Nedir?

Bu yazımızda bir web 2.0  uygulaması olan Voki uygulamasından bahsedeceğiz. Voki uygulaması birçok derse entegre edebileceğiniz, derslerinizi daha keyifli ve öğrenci odaklı hale getirebilecek araçlardan bir tanesidir. Voki karakteriniz hazırladığınız bir metni seslendirebilir ya da siz karakteriniz yerine ses kaydı yapabilirsiniz. Web sitesi üzerinde uygulamayı kullanıyor iseniz; telefon görüşmesini ya da bilgisayarınıza daha önce kaydettiğiniz bir ses kaydını da ekleyebilirsiniz.

Voki Uygulamasını Nasıl Açabilirim? 

Voki ile çalışmak için https://www.voki.com/ linkine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Telefon ya da tablet üzerinden çalışmak istiyorsanız; Google Play Store ya da App Store da Voki yazarak uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Voki Uygulamasına Nasıl Üye Olabilirim? 

Voki’ye üye olmak için uygulamayı web sitesi üzerinden açmanız gereklidir. Telefon ya da tablette sadece üye girişi yapabileceğiniz bir bölüm mevcuttur.

Siteye giriş yaptıktan sonra  ; Login linkine tıklıyoruz.

Voki Uygulaması ile Nasıl Karakter Oluşturabilirim?

Create New butonuna tıklayarak yeni bir karakter oluşturacağınız sayfaya yönlendirilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta seçtiğiniz karakterin ücretli olup olmadığıdır. Ücretli ise yanında $ işareti vardır ve bu videoyu indirmek için sizden ücret talep edecektir;)

Voki Uygulaması ile Oluşturduğum Videoyu Nasıl Paylaşabilirim?

Voki Uygulaması Nedir? Nasıl Karakter Oluşturulur? İzlemek için aşağıdaki videoya tıklayabilirsiniz.

Bizi takip edin:
Pin Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir