VİDEO İŞLEME

WeVideo

Merhabalar! Bu yazımızda bilgisayarımıza hiçbir program indirmeden online olarak video düzenleyebileceğimiz bir uygulamadan bahsetmek istiyorum. Uygulamanın adı WeVideo. Bu uygulama bir çok özelliğini bizim için ücretsiz ve online olarak sunuyor. Peki ne bu özellikler?

Videolarınızı düzenleyebiliyorsunuz ( video kesme , videoları birleştirme vb..) Fotoğraflardan etkileyici slaytlar hazırlayabilirsiniz. Videolarınıza ve fotoğraflarınıza efektler uygulayabilirsiniz. Video ,fotoğraf ve ses dosyalarınızı bir araya getirebilir ve güzel videolar oluşturabilirsiniz.

Yukarıda saydıklarım uygulamanın artı yanları .Peki eksileri neler? Bir kere HD olarak görüntünüzü kaydedemiyorsunuz. WeVideo ile yapılmış diye bir filigran ekliyor. Bir de bazı   yazı özelliklerini kullanamıyorsunuz. Tüm bu eksileri kaldırmak isterseniz uygulamayı satın almanız lazım. Yine de ücretsiz sürümü gayet yeterli. Filigran da o kadar rahatsız edici değil.

Yukarıdaki yazdıklarımdan sonra uygulamayı merak ediyor ve kullanmak istiyorsanız ilk olarak https://www.wevideo.com linkine tıklayarak WeVideo sitesine üye olmakla işe başlayalım.

“WeVideo’ya nasıl üye olunur?” ,” WeVideo nasıl kullanılır? ” İşte bütün bu soruların cevabı aşağıdaki videoda var. Bu videoyu izleyerek rahatlıkla bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Peki Wevideo kullanılarak “Sesli Hikaye Videosu Nasıl Yapılır?” öğrenmek ister misiniz? Cevabınız evetse aşağıdaki videoyu izlemeniz yeter.

 

 

Bizi takip edin:
Pin Share

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir